середа, 22 лютого 2012 р.

CorelDRAW Graphics Suite 13


Corel DRAW X3 - програма, яка протягом багатьох років була і залишається еталоном ПО для роботи з графічним дизайном. Це унікальний набір додатків і різних інструментів, які надає користувачеві неймовірні можливості в створенні векторних і растрових зображень будь-якого виду, форми і типу, а також виробляти власні творчі шедеври.

Інструментарій цього продукту буде корисний як новачкам, які тільки починають працювати в даній сфері, так і справжнім професіоналам своєї справи: фотографам, рекламникам, дизайнерам і художникам.

Дана версія Corel DRAW крім оновленого призначеного для користувача інтерфейсу отримала також понад 40 унікальних функціональних можливостей, ніж 400 роботи більше доробок і удосконалень. Будьте впевнені, що якщо ви вирішите Corel Draw завантажити на свій пристрій, ви завжди отримаєте винятковий результат в будь-якій роботі - від створення примітивних логотипів, до найскладніших багатосторінкових рекламних брошур, яскравих банерів або макетів сайтів і все це абсолютно безкоштовно!


Скачати CorelDRAW Graphics Suite 13

Немає коментарів:

Дописати коментар