Тема: Практична робота №2:
«Багатошарові зображення, розміщення об’єктів у шарах»
Мета:
Навчальна. Cформувати
уявлення про відмінність між групуванням
об’єктів та об’єднанням контурів, навчитись
упорядковувати контури об’єктів, керувати їх перекриттям і працювати з
шарами при побудові векторного зображення;
Розвиваюча. Розвиток логічного мислення і
пізнавального інтересу учнів, розвиток навиків і умінь роботи з графікою.
Виховна. Виховання
інформаційної культури учнів, уважності, акуратності, дисциплінованості,
посидючості.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
План:
1. Організаційний
момент.
2. Актуалізація
опорних знань.
3. Вивчення нового
матеріалу.
4. Робота з
комп'ютером
5. Пудсумок уроку.
6. Домашнє
завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
- Привітання.
- Відмічання
відсутніх.
- Перевірка
готовності учнів до уроку
2. Актуалізація опорних знань.
1.Назвіть редактори векторної графіки?
2.Назвіть елементи програмного вікна Inkscape чи Microsoft Word.
3.Який загальний алгоритм побудови графічного
зображення?
4.Як задати градієнтне заповнення?
5.Як вирівнювати об'єкти?
6.Яким чином в Inkscape чи Microsoft Word створюють криві та ламані
лінії?
7.Як редагувати криві та ламані?
3. Вивчення нового матеріалу
Пояснення нового матеріалу з використанням презентації
4. Робота з комп'ютером
1.
Запустіть програму
Inkscape чи Microsoft Word.
2.
Побудуйте зображення
персонажа Зірка.
3.
Зробіть декілька
копій із різними
кольорами тла і вишикуйте
їх у рядок.
4.
Збережіть малюнок у
файлі з іменем
Практична робота №2 у
власній папці.
5. Підсумок уроку.
1.Як згрупувати та разгрупувати об’єкти?
2.Які можливості упорядкування об'єктів одного шару
вам знайомі?
3.Як вирівнювати об'єкти?
4.Відносно чого можна вирівнювати об'єкти?
5.Як викликати панель Шари?
6.Як створити новий шар?
7.Як зробити шар видимим/невидимим?
8.Як закрити/відкрити шар? Що це означає?
9.Які дії і як можна виконати з шаром?
6. Домашнє завдання.
Вивчити теоретичний матеріал.
Немає коментарів:
Дописати коментар