середа, 30 листопада 2016 р.

Принципи роботи у візуальному середовищі розробки програм. Програмний проект і файли, що входять до його складу. Відкриття програмного проекту, його компіляція, збереження, виконання. Структура й складові елементи програм. Редагування коду обробників подій, пов’язаних з елементами керування. Створення найпростішого програмного проекту

Пошук інформації на комп’ютері. Використання автономної та онлайнової довідки операційної системи. Практична робота № 4. Пошук інформації на комп’ютері

Практична робота №8. Створення об’єктно-орієнтованої програми, що відображає вікно повідомлення.

Поняття події, обробника події. Редагування коду обробника події. Використання вікон повідомлень. Запис програми засобами середовища програмування


вівторок, 29 листопада 2016 р.

Освячення Свято-Покровського собору


В Гайсині 30 серпня 1892 року відбулося освячення Свято-Покровського собору преосвященним Дмитрієм. Встановлюються хрести на куполах.
(тепер на цьому місці знаходиться центральна площа Гайсина – площа Миру)
Собор був розташований на захід,  на місці де тепер знаходиться будівля податкової, 






Веб квест з інформатики: "Тарас Григорович Шевченко — видатний художник"





Тарас Григорович Шевченко Життя в фотосвітлинах



Алгоритми з розгалуженням. Базова алгоритмічна структура розгалуження. Складання та виконання алгоритмів з розгалуженням у середовищі Scratch

Цілі:
  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати розгалужені проекти в середовищі Scratch;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Scratch

Системи створення та проходження тестів онлайн


"Інструменти" для творчості

Колаж-ілюстрація байки Крилова 

Шановні колеги, пропоную Вам декілька цікавих Інтернет ресурсів, для створення чудових колажів, без особливих навичок роботи в графічних редакторах.

Безпека в Інтернеті

Створення ребусів



Для тих кто полюбляє логічні ігри, ребуси або просто для розваги радимо сервіс, який швидко створить ребус із заданого вами слова.
Придумати ребус самостійно, звичайно, можна, але це довго і складно! А генератор ребусів українською та російською мовами моментально створить картинку із заданого російського слова або фрази. Створити дитячий ребус з відомими дітям героями мультиків і казок легко, переключивши настройки зі стандартного на дитячий ребус.
Також на сайті ви знайдете колекцію готових ребусів для дорослих і для дітей, всі вони зручно розміщені за темами і мають відповіді, якщо ви раптом не впораєтеся з розгадкою.
Посилання на сервіс: 

До вашої уваги пропонуємо унікальну розробку україномовного генератора ребусів. Задайте будь-яке слово або фразу, і програма миттєво згенерує по вашому запиту ребус! Зверніть увагу, що використовуючи відповідний перемикач, можна створювати спеціальні ребуси для дітей, в яких використані зображення дитячих героїв з казок та мультфільмів. 

понеділок, 28 листопада 2016 р.

777 задач з програмування


Інформатика. Основи алгоритмізації та програмування Т.П. Караванова
Скачати задачник з програмування
Скачати з Google drive

Пошук об’єктів файлової системи

Контрольна робота №1

Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті.

Сервіси розміщення аудіо та відео файлів в Інтернеті.

Завантаження даних з Інтернету. Практична робота №3

середа, 23 листопада 2016 р.

Цікаві факти про запорізьких козаків

Напевне, ніхто не сперечатиметься, що козаки – досить цікаве «явище» в українській (і навіть світовій) історії. Скільки є різноманітних згадок про них, і не тільки українських. Однак поряд з їх мужністю, силою, хитрістю та розумом частенько зустрічається краплинка містики, яка робить їх чимось більшим, ніж просто вояками. То може й справді запорожці були не такими вже й звичайними?
 

НОВИЙ ПОГЛЯД: СУЧАСНИЙ РОК-ШЕВЧЕНКО


Тарас Григорович Шевченко, безсумнівно, постать велична та унікальна. Його творчість внесла в нашу літературу незнане багатство тем і жанрів та залучила її до кращих досягнень світової літератури. Проте серед імен геніальних поетів важко назвати того, чиї вірші гармонійно перелились у музичні твори й охопили майже всі музичні жанри.

Средовище програмування “Lazarus”


“Lazarus”
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ДЛЯ WINDOWS X32 & X64

Поняття події, обробника події. Редагування коду обробника події. Використання вікон повідомлень. Запис програми засобами середовища програмування


Поняття події, обробника події. Редагування коду обробника події. Використання вікон повідомлень. Запис програми засобами середовища програмування.

Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування. Поняття форми. Програмний проект і файли, що входять до його складу. Створення найпростішого проекту, його компіляція, збереження, виконання


Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування. Поняття форми. Програмний проект і файли, що входять до його складу. Створення найпростішого проекту, його компіляція, збереження, виконання.

понеділок, 14 листопада 2016 р.

Поняття мови програмування. Складові мови програмування


Поняття мови програмування. Складові мови програмування.

Практична робота №3. Робота з об’єктами файлової системи.


Практична робота №3.  Робота з об’єктами файлової системи.

Кот і слон пересуваються по фону

Коли вони стикаються, то видають звуки, і кіт відштовхується від слона в протилежну сторону.

вівторок, 1 листопада 2016 р.

ТЕМА. Coreldraw: створення рамки для фотографій

ТЕМА. Створення рамки для фотографій в середовищі Coreldraw

Мета уроку: Створити рамку для фотографії (малюнок 1, малюнок 2) і продемонструвати результат своєї роботи через захист власного проекту.

Завдання уроку:




  • ·        Навчальна: Вчити учнів застосовувати теоретичні знання в процесі виконання самостійної практичної роботи.
  • ·        Формує: Формувати риси соціально - активної, затребуваною особистості відповідає вимогам Госа.
  • ·        Розвиваюча: В процесі роботи: розвивати вміння учнів, порівнювати, аналізувати, систематизувати. Розвивати креативні навички шляхом індивідуально - особистісних, дослідницьких пошуків.
  • ·        Виховна: Виховувати інтерес до інноваційних технологій, до предмету даного уроку, а також художньо-естетичні почуття і відчуття співпраці.