Автопортрет

Учитель інформатики
Каляфіцький Сергій Михайлович
У кожного з нас є своя «рамка умовностей» з безліччю правил, традицій, ... заборон. В цю рамку можна помістити яскраву і сонячну картину, а можна – сіру і нудну. Який образ ми вибираємо для своєї рамки? Це залежить від того, як ми відчуваємо навколишній світ, чи вистачить у нас сміливості вибрати не зовсім звичайний шлях, чи можемо ми зламати стереотипи.
Стереотипи заважають бути вільним, а значить щасливим.
Школа одне із таких місць, де хочеться ламати стереотипи. Не просто разом з учнями гризти граніт науки, навчаючи інших, можна, зруйнувавши рамку умовностей, бачити свій код реального світу відкриттів.
Я – людина постійної дії, романтик, ідеаліст. Моє педагогічне кредо: « Хто стоїть на місці, той відстає ». Я мрію залишити слід в дитячій пам'яті. А тому багато працюю. Інформатика – це наука про методи та процеси створення, перетворення, зберігання, передачі інформації. А інформація змінюється щомиті. І ні для кого не секрет: хто володіє інформацією, той володіє Світом. Адже для того, щоб дивувати інших, треба самому навчитися дивуватися. А здивування – це процес творчий, багатовимірний і трудомісткий.
Ми живемо у світі інформації, а значить, у світі помилок. Для мене світ – це такий величезний кубик Рубика, який я маю право крутити так, як дозволяє мені мій досвід, майстерність, компетентності, способи дії і життєві принципи.
На одному з виступів засновник корпорації Apple, «батько цифрової революції», Стів Джобс сказав випускникам наступні слова: «Єдиний спосіб бути по-справжньому задоволеним життям - робити ту справу, яку вважаєш великою. А єдиний спосіб зробити велику справу – любити те, що ти робиш».
Мені близькі слова Джобса. Я вже давно вибрав свій шлях. Шлях Учителя! Упевнений, що мій шлях творчий, цікавий, позитивний. Я люблю постійно вчити інших і вчитися сам! Думаю, що мій досвід стане у пригоді учням, які мріють потрапити в дивовижну країну, в свою «кремнієву долину», де є місце талантам, свободу вибору, яскравим фарбам і необмежені можливості.

Педагогічна діяльність:

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина Вінницької області

Google+: informgru@gmail.com

Освіта Вінничини: Учитель року 2017

Я в Вконтакте 

Я в Однокласниках 

Я в facebookНемає коментарів:

Дописати коментар